Sporbet

Yukarı Bak 2009 Amerikan En İyi 3 Boyutlu Film Tek Parça Full Hd izle

14-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yukarı Bak 2009 Amerikan En İyi 3 Boyutlu Film Tek Parça Full Hd izle
1.000 defa izlendi

Dünyanın en duygusal ve en iyi animasyon filmi olarak karşımıza çıkan ve karısına aşkını öldükten sonra yaşayan bir adamın maceralarının konu olarak ele alındığı Yukarı Bak Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yukarı Bak izle adlı film sinemalar da 4.626.480 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Yukarı Bak tek parça seyret

 

Yukarı Bak full hd izle adlı bu mükemmel animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Rastlantı eseri yolları kesişen iki çocuk yıllarca sürecek tatlı ve dokunaklı bir hikayenin başkahramanlarıdır. Mecaracı olarak doğan ve hayattaki her şeye dair çocuksu bir saflıkla yaklaşan Ellie’nin tek hayali tüm dünyayı gezebilmektedir. Carl ise sessizliği ve dingilliğiyle örttüğü maceraperestliği ve kocaman olan kalbiyle Ellie’nin tek isteği olan hayalini gerçekleştirebilmektedir. Bu iki kişi zamanla birbirine aşık olmuştur ve beraber büyümeye başlamışlardır. Beraber zaman içinde çok fazla şey yapmaya başlarlar. Beraber vakit geçirirler. Bu olayları yaşarken başlarına sürekli bir şeyler gelir. Sürekli maceralar yaşamaya başlarlar. Büyüyüp artık evlenme yaşlarına gelince evlenmeyi düşünürler ve evlenirler. Bir ev satın alırlar ve orada yaşamaya başlarlar. Birlikte kitap okuyup, piknik yaparlar. Her şey onlar için çok güzel gidiyordur. Çok mutlu bir şekilde ilerliyorlardır. Birbirlerini sürekli tamamlayıp her şeyde birbirlerine destek oluyorlardır. İkisi de bu kadar mutlu ilerlediği için çok fazla mutludur ve bir gün hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaşırlar. Kız hastalandığı için hasteneye gitmek zorunda kalırlar ve hastaneye gidip test ve tahlil yaptırırlar. Bir zaman sonra tekrardan gidip doktorlarıyla konuşurlar ve kızın bir hastalığa yakalandığını söyler doktor. Çocukları yoktur ve sadece ikisi birlikte yaşıyordur. Bunun üstüne hem kadın hemde adam çok üzülmüştür. Kadın bahçeye çıkıp kendi başına düşünüyordur ve adam ona küçüklüklerinden kalma bir şey getirip vermiştir. Kadın bunu görünce çok mutlu olur ve tekrardan hayatlarını devam ettirmeye başlarlar. Adamla sürekli bir şeyler yaparlar. Araba alırlar gezerler. Bu sırada lastikleri patlar ve tamir etmek için durmak zorunda kalırlar. Biriktirdikleri bir kavanoz içinde ki parayı sürekli güzel şeyler yapabilmek için kullanırlar. Onlar sürekli günleri güzel geçirirler ve zaman içinde artık yaşlanmaya başlamışlardır. Adamın aklına kavanozu bir daha kırmak gelir ve uçak bileti alıp başka bir yere gitmeye karar verir. Adam bunu yapar ve hemen gidip bileti alır. Daha sonra geri döner ve karısını da alıp eskiden gidip piknik yaptıkları yere giderler. Süprizini orada yapacaktır. Adam heyecanlı ve hızlı bir şekilde yokuşu çıkar ve karısı daha yavaş kalır. Önceden ise kadın hızlı çıkar ve adam yavaş kalırdı. Kadın yokuşu çıkarken yorulur ve yere düşer. Adam ilk başta normal olarak algılasa da sonradan koşup kaldırmaya gittiği zaman hastaneye gitmeleri gerektiğini anlar. Kadını hastaneye kaldırırlar. Hastalığının son raddelerine gelmiştir ve kadının artık ölümü yaklaşmıştır. Adam balon sattığı için kadına balonla aldığı şeyi gönderir ve sonra yanına gelir. Kadın adamın ona bahçede otururken verdiği şeyi geri verir. Kadın artık ölmüştür ve adam tek kalmıştır. Kadın öldükten sonra elinde bir balonla adam eve döner.

 

Yapılan animasyon filmlerinin atası olarak görülen ve izleyen herkesin göz yaşlarına boğulduğu duygusal bir film olan Yukarı Bak tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sihirbazın Balonları izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.