Yüz 2018 Filmi Türkçe Dublaj izle – Polonya Dram Konulu Baş Yapıtlar

27-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Yüz 2018 Filmi Türkçe Dublaj izle – Polonya Dram Konulu Baş Yapıtlar
1.605 defa izlendi

2018 yılının en dramatik filmleri arasında olan ve kaza sonucunda yüzünü kaybeden bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Yüz Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yüz 2018 izle adlı filmin sinemalar da izlenme sayısı ise 3.273.688 kişi olarak kayıtlara geçmiştir.

 

Yüz 2018 full hd izle

 

Yüz full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, işinde çok başarılı olan heykeltraş Jacek, bir İsa heykeli üzerinde çalışmaktadır. Yaşadığı bir yangın sonucunda yüzü tanınmayacak hale gelen Jacek’in bu olaydan sonra psikolojisi alt üst olmuştur. Suratının tekrardan eskisi gibi olmasını ister ancak daha önce hiç yüz nakli yapılmamıştır. Çok zengin olan Jacek hayatını kariyerine adamış birisidir. Ameliyata alınan Jacek Polanya’nın ilk yüz naklini olmuştur. Yüz naklinden sonra eski haliyle hiç bir şekilde benzemeyen Jacek artık yeni bir kişiliğe bürünmektedir. Bunun sonucunda ismine kadar değiştirmiş ve yeni bir kişilik oluşturmuştur. Aynı zamanda hazırladığı en büyük isa heykelini yapmaya devam etmektedir ancak bu heykeli oluşturduğu yeni kişiliğine göre yapacaktır. Bu heykelden sonra bir şeylerin farklı gittiğini anlayan, eski kişiliğinden daha çok insanların gözdesi olan Jacek bu durumdan ne kadar memnun olsa da eski halini özlemektedir. Aynaya bakığında kendisine çok daha yabancı birisini görmek onun daha çok kendini kaybetmesini sağlar. Yaptırdığı heykel dünyanın en büyük ve en güzel heykeli seçilmiştir ve Jacek hayatının en başarılı günlerini yaşamaktadır. Ancak bir zaman sonra onunla uğraşan bir iş adamı Jacek’in gerçek kişiliğini ortaya dökmeye çalışır. Bunu başarmasına az kalmıştır, eğer Jacek’in gerçek kişiliği ortaya çıkarsa tüm kariyeri ve ünü elinden kayıp gidecektir. Jacek bu yüzden bir savaş içindedir bu durumun öğrenilmemesi için büyük bir çaba sarf etmektedir.

 

Son zamanların en dramatik filmi seçilen ve ülkesinde en başarılı film ödülü alan Yüz tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ev Kadını adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.