Sporbet

Yüzleşme 2019 dram filmi Türkçe dublaj fullhd izle

15-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Yüzleşme 2019 dram filmi Türkçe dublaj fullhd izle
435 defa izlendi

Belçika ve Fransız yapımcılar tarafından yapılan ve genel de Belçike sınırları içerisinde çekilen dramatik bir konunun ekranlara taşındığı Yüzleşme Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Yüzleşme izle adlı film sinemalar da 5.489.532 kişi tarafından izlenmiştir.

Yüzleşme tek part dram filmi 2019 izle

Yüzleşme tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yüzleşme, çocukken cinsel saldırı ile karşı karşıya kalan bir adamın hikayesini konu olarak ele alır. Alexandre, daha çok küçükken dua etmek için gittiği kilisede papaz tarafından tacize uğrar. Bu durum sonucunda psikolojisi epeyce bozulan adam bu travmayı yıllar geçmesine rağmen atlatamamıştır. Ne yapacağını nasıl yeni bir hayat kuracağını bile bilemeyen adam bir kadına aşık olur ve kendisine yeni bir hayat kurmaya karar verir. Alexandre, karısı ve çocuğu ile birlikte Lyon’da yaşar. Burada karısı ve çocuğu ile mutlu bir hayat kuran Alexandre çocuğuna ve karısına çok düşkündür. Onlarla geçirdiği süre zarfında geçmişini aklına getirmemeye çalışır ancak ne olursa olsun geçmişi onun peşinden gelmektedir. Yabancı porno Bir gün karısı ve çocuğu ile kiliseye gitmeye karar veren genç adam karşısında hayatını karartan papazı görür. Papaz Alexandre’ye yaptığı kötülüklerin aynısını başka çocuklarada yapmaya devam etmektedir bunu öğrenen genç adam papazdan bir intikam almaya karar verir. Başka çocuklarında bunları yaşamasını önlemeye çalışan Alexandre işe koyulur. Vakit kaybetmeden kendisi gibi papaz tarafından tacize uğrayan François ve Emmanuel’i bularak onlarla iletişime geçer. Bu süre zarfında harakete geçmeye karar veren üçlü papazın yaptığı gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışırken çok farklı ve beklemedikleri şeylerle karşı karşıya kalırlar.

2019 yılının en iyi dram filmlerinden olan ve izleyicilerin aynı zaman da güldükleri Yüzleşme full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Koruyucu 2019 izle adlı filmi de sitemizde izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yüzleşme 2019 dram filmi Türkçe dublaj fullhd izle "
  1. Yaprak 15 Temmuz 2019, 21:19 -

    Türkçe altyazı ne zaman gelecek admin kardeş? Türkçe dublaj yazmışsın hayal kırıklığı oldu.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.