Sporbet

Zamana Karşı Full Hd izle 2011 Amerika Güzel Kadın Filmleri

12-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Zamana Karşı Full Hd izle 2011 Amerika Güzel Kadın Filmleri
842 defa izlendi

25 yaşına gelen insanların artık yaşlanmayı durdurma çabalarını anlatan bir bilim kurgu filmi olan Zamana Karşı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Zamana Karşı izle adlı film sinemalar da 1.783.905 kişi tarafından izlenmiştir.

Zamana Karşı full hd tek parça seyret

Zamana Karşı Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Parası olanın sonsuza kadar yaşayabileceği bir dünya. Bileklerinde saat gibi zamana karşı olan hayatları. Zamanı dolunca ölen fakir insanlar. Bütün bunların hepsi bileklerinde olan bir zaman dilimi sayesinde olur. Hayatlarının her vakti onlar için çok önemlidir. İnsanlar ölümsüzlüğün peşine düşerek zaman bulmaya çalışır. Onların hayatları böyledir. Bu insanların paraya değil zamana ihtiyacı vardır. Jack hayatının her gününü çalışıp zaman kazanarak geçirmeye çalışır. Annesinin zamanının az kaldığını bilen Jack kazandığı zamanın bir miktarını annesine verir. Bir gün işe gitmek için yola koyulan Jack annesi tarafından aranır. Annesi zamanının kısıtlı olduğunu söyler. Annesi için yola çıkan Jack ona zaman kazandırmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Ancak sokaklarda trafik olduğu için annesine yetişmekte zorlanır. Karşı karşıya gelen Jack ve annesi kavuşmak üzereyken annesinin zamanı biter ve ölür. Jack bu hayatta en değer verdiği insanı kaybettiği için ondan zamanını çalanları bulmak için yola koyulur. Zaman çalmak hiçte zor değildir. Bilekleri bileklerine değdiğinde istediği kadar zaman alabilen insanlar vardır. Bazıları kendi emeği ile bazıları ise insanlardan zorla zaman çalarlar. Jack bu kötülükleri durdurmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. İş birliği kurduğu zengin bir ailenin kızı da onlardan intikam almak için yola koyulur. Öncelikle ile kumarhaneden başlayan Jack ve genç kadın herkesin bu hallerini ve kumarhanede tüm zamanını harcayarak ölen insanları görür. Yanında ki genç kız ile başına bela olan bütün insanlardan kaçmaya çalışır. Genç kadına aşık olan adam ve kadının hikayesi pekte iyi bitmemektedir.

İnsanların bu dünyayı çok sevmesinden dolayı ölümsüzlüğü araştırmaya başlamalarını beyaz perdeye aktaran Zamana Karşı tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mad Max izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.