Sporbet

Zerk 2018 Türkiye Yerli Korku Filmi Full Hd Tek Parça Sansürsüz izle

12-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Zerk 2018 Türkiye Yerli Korku Filmi Full Hd Tek Parça Sansürsüz izle
2.538 defa izlendi

Gördüğü kabuslarından dolayı hayatı kararan ve bu kabusların nedenini araştırmaya karar veren bir adamın hayatının anlatıldığı Zerk sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Zerk izle adlı korku filmi sinemalar da 5.257.654 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Zerk 2018 yerli korku filmi seyret

 

Zerk tek parça izle adlı bu harika yerli korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Fatma adındaki bir kadın çok sevdiği kocasından kendisine yadigar olarak tek varlığını, kızını bir denizde boğularak kaybettikten sonra hayatının en zorlu zamanlarını yaşamaya başlayacaktır. Kızının ölümünden kendisini sorumlu tutan ve ne olursa olsun kızını koruyamadığını düşünen bu acılı anne, her seferinde kızının mezarına giderek toprağını ve mezar taşını öper. Fatma’nın bu durumuna son derece morali bozulan arkadaşları ise kadına yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar fakat bir türlü Fatma bu olaylara karşılık veremez. Sonunda en yakın arkadaşının ısrarlarına dayanamayarak psikoloğa gitmeyi kabul eden bu kadın, Mehmet adındaki doktoruna hayatında başından geçen her olayı anlatmaya başlar. İlk zamanlar da oldukça çekinen bu kadın, adamın kendisine yakın tavırları sonrasında rahatlar ve her şeyi yaşadığını gibi anlatmaya karar verir. Bu sırada Mehmet adındaki psikolog ise yıllar öncesinde çok büyük bir saldırıdan kurtulmuş ve hayatını şans eseri devam ettirmekte olan bir adamdır. Bu adamın hayatı, kadının hayatını dinledikçe bir anda gözlerinin önünden geçmeye başlar. Kendi hayatını da kadına anlatmaya başladığında ise Fatma’nın psikolojisi daha çok bozulacaktır. Bir gece aniden uyanan ve kızının öldüğünü unutan Fatma mezarlığa gidecek ve mezarlığı kazarak kızının kefenli halini toprak altından çıkararak evine getirecekir. Bu olayın ardından daha da psikolojik sıkıntılar yaşamaya başlayacak olan kadın, bu yaptığını doktora anlattığında ise doktoru adeta derinden sarsacaktır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi mezardan çıkardığı kızını almak için eve musallat olacak olan öteki alem canlıları ise doktor Mehmet ve Fatma’nın hayatını çekilmez bir kabus döndüreceklerdir.

 

Kızını kaybeden bir annenin akli dengesini kaybetmek üzere olan bir adamın rüyalarına girme nedenlerini insanlara beyaz perde de aktaran Zerk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film olan Siccin 6 izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.