Sporbet

Zor Ölüm 3 1995 Full Hd izle Eski Amerika Suç Filmleri Serisi

18-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Zor Ölüm 3 1995 Full Hd izle Eski Amerika Suç Filmleri Serisi
688 defa izlendi

Dedektif John McClane her şeyi görüp geçirdiğini sanmaktadır. Artık New York’tadır ve kendini daha güvenli bir şekilde hissetmektedir. John zamanında çok kötü günler geçirmiştir ve bu yüzden daha fazla bunları yaşamamak için aslında New York’a taşınmıştır.

Zor Ölüm 3 Türkçe seyret

Burada kendini daha fazla güvende hissetmekte ve düşmanıyla karşılaşacağını en son yer olduğunu düşünmektedir. Onun için hayatı çok garip ve korku dolu içinde geçmiştir. John hayatı boyunca sürekli kayıplar vermiş ve bu durumdan artık çok sıkılmıştır. Artık doğru düzgün bir hayatı olsun istiyordur ama bir türlü geçmişin izleri peşini bırakmıyordur. Neler olucağını bilmese de ilk başta New York’ta her şey güzel gidiyor gibi görünüyordur. John’un bu durum aslında ne kadar hoşuna gitse de içinde hep bir kötü his kafasında hep bir soru işareti olmuştur. Neden böyle olduğunu anlayamamıştır. Sanki her şeyin bu kadar güzel olmasından dolayı bir şey olucak gibi hissediyordur ama bir türlü tamamiyle emin olamıyordur. John günleri güzel bir şekilde yaşarken neler olduğunu yavaş yavaş anlayabiliyor ve içinde ki bu kötü histe yavaş yavaş gitmektedir. Artık o da farkına varmıştır. Düşmanıyla New York’ta karşı karşıya gelmesi çok saçma olucaktır ve o yüzden artık onun da içi rahatlamış ve ona göre keyfini çıkarmaya ve hayatını yöneltmeye devam etmeye başlamıştır. John günleri böyle güzel ve eğlenceli bir şekilde geçirirken birden bire hayatında hiç beklenmedik bir şekilde bir şeyler olucağını tekrar hissetmeye başlar. Geçmişten dayanan şeyler olduğunu düşündüğü için o kadar önemsemez ve o yüzden üstünde durmaz. Ona göre artık düzelmiş ve her şey yoluna girmiş gibiydi. Ama Simon isminde ki bir dahi hem John’u hem de New York şehrini çok tehlikeli bir oyunun içine itmeye hazırlanıyordur. Zamanında John kötü günler geçirmiş olduğunun farkında olsa bile böyle bir şey olucağı zaman tekrardan bununla yüzleşmeli, insanları ve şehri kurtarmak zorunda olduğunu hatırlaması gerekmektedir. Belki çok fazla yaralı olacaktır ama bundan yana onun yapabileceği hiçbir şey yoktur. İlk başta bu olayı fark etmemiş ve her şey normal yolunda devam ediyordur John için. Simon her hazırlığını yapmış ve şehri bu tehlikeli oyunun içine itmeye tamamiyle hazırdır.

Simon bunu başarmış ve şehir ne olduğunu anlayamamıştır. John bile neler olduğunu düşünmektedir ve en sonunda bu işin arkasında Simon olduğunu bulur. John için kötü geçicek bir gün daha olmuştur anlaşılan. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Her Şey Çok Güzel Olacak izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Zor Ölüm 3 1995 Full Hd izle Eski Amerika Suç Filmleri Serisi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.