Sporbet

Zor Ölüm 4.0 Tek Parça izle 2007 Amerika Suç Temalı Filmleri

11-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Zor Ölüm 4.0 Tek Parça izle 2007 Amerika Suç Temalı Filmleri
1.235 defa izlendi

Hayatını ailesi eve mesleğine adayan bir polis memurunun tepetaklak olan hayatını beyaz perdeye aktaran Zor Ölüm 4.0 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Zor Ölüm 4.0 izle adlı film sinemalar da 1.783.805 kişi tarafından izlenmiştir.

Zor Ölüm 4.0 full hd seyret

2007 yılının en iyi aksiyon filmi seçilen Zor Ölüm 4.0 Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, McClane başarılı bir polis memurudur. çok yaşlandığını düşünerek polisliği bırakma kararı alır. Karısının onu terketme sonucunda ağır bir depresyon yaşayan McClane ne yapacağını bir türlü bilememektedir. Alkol tedavisi altında tutulur. Alkole bağımlı bir hale gelen adamın alkolü bırakması pek kolay olmayacaktır. Ancak kendisine daha fazla zarar vermemek için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Karısını çok özlüyor onsuz nasıl yaşayabileceğini bilmiyordur. McClane, sinirli bir yapıya sahiptir. Etrafında ki insanlar ona saygı duysada ondan hem çekiniyor hemde korkuyorladır. McClane işsiz kalmamak için devlete bağlı olan güvenlik bölümünde korsanları takip ediyordur. Tek başına yaşadığı içinse maddi geliri ona yetiyordur. Onun için çok zorlu bir dönem olmasına rağmen bir şekilde ayaklarının üzerinde durmak zorundadır. Güçlü bir yapısı vardır ancak bir o kadarda güçsüzdür. Kendisine yapılan bir takım şeyleri unutmuyor ve intikam gününü sabırla bekliyordur. McClane, korsan takip ettiği süre içerisinde Matt Foster adında ki bir adamın peşine düşer. Adamın peşine düştüğü sırada ise bir terör saldırısına uğrar. Saldırıdan sağsalim kurtulan McClane adama daha çok kinlenmiş bir şekilde her yerde onu arıyordur. Matt Foster işe trafik ışıklarından başlayarak sistemi yavaş yavaş çökertmektedir. Amerika’nın ekonomisi yavaş yavaş çökmeye başlamıştır. Daha fazla tehlike altında olmamak için ellerinden ne geliyorsa yapmak durumundadırlar. Matt polislerin ne tür hamle yapacaklarını anlayabilecek kadar zeki birisidir. Onun zekası ile baş etmek bir hayli zordur. Ancak McClane hiçte hafife alınacak bir adam değildir.

Oldukça kötüye giden ve dağılan ailesinden sonra adeta bir ölüm makinesine dönen eski polisin yaşadıklarını konu alan Zor Ölüm 4.0 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ölü Ozanlar Derneği izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.