Sporbet

Gülen Gözler 1977 Sansürsüz izle Yerli Küfürsüz Eski Komedi Filmleri

04-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gülen Gözler 1977 Sansürsüz izle Yerli Küfürsüz Eski Komedi Filmleri
915 defa izlendi

Ülkemizin en iyi aile filmlerinden olan ve Türklerin aile yapısını tüm dünyaya en iyi şekilde duyuran Gülen Gözler sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gülen Gözler izle adlı film sinemalar da 16.279.394 kişi tarafından izlenmiştir.

Gülen Gözler full hd yerli komedi izle

En iyi yerli filmler arasında olan Gülen Gözler tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Nezaket Hanım ve kocasının yıllarca çocukları olmamaktadır. Ne yapacaklarını bilmeyen karı koca bir hayal peşinde erkek çocuğu beklerler. Nezaket Hanım bir gün gebe olduğunu öğrenir kocası ile birlikte mutluluktan havalara uçan çift bir erkek çocuk beklemektedir. Ancak beklenmedik bir şekilde kız çocukları olur. Sürekli erkek çocuk için hayal kuran çift bir türlü erkek çocuk sahibi olamaz. En sonunda ümidini keserler. Nezaket Hanım’ın 4 çocuğu olmuş ancak hepsi kız olarak doğmuştur. Erkek çocuk isteselerde kız çocuklarına bağlılıkları farklıdır. Tek hayalleri kızlarının iyi bir meslek sahibi olması ve düzgün bir eş bulabilmeleridir. İsmet, Fikret, Nedret ve Hikmet adlı 4 kızları zaman geçtikçe çok güzel genç kız haline gelirler. Nedret’e bir bakan dönüp bir daha bakar. Kardeşlerin farklı farklı özellikleri vardır. Fikret’in sesi güzel, İsmet’in dersleri Nedret ise dünyalar güzeli birisi halindedir. Ancak Hikmet’in geleceğe dair tek bir planı vardır. Oda evlenmek evlenip çocuk sahibi olmak ister. Ailesi onun hemen evlenmesini istemesede Hikmet evlenmek ister. Kahvesi olan Rıza adında bir adamla evlenir. Diğerlerinin ise bir zaman sonra sevgilileri olur. Ailelerine yalan konuşarak sevgililerin zengin olduğunu söylerler. Ailesi bu durumu böyle bilir. Ancak 3 kardeşin evlenmeleri için yeterli bir para yoktur. Nezaket Hanım ve eşi kızları için evi ipotek ettirirler. Parayı by şekilde bulan aile işleri düzene sokmak için iş yeri açmaya karar verirler. Bu iş yeri sabun dükkanı olarak açılır. Ancak işleri hiçte iyi değildir. Bunun sonucunda Nezaket Hanım ve eşi başka yollar bulmaya çalıştıkça borçları dahada çok artar. Aile zorluklara katlanmak için çaba sarfeder. Kimse başına gelenlerden bir birini sorumlu tutmaz ve bu işin altından nasıl kalkacaklarını bulmaya çalışırlar. Ancak bu borçlar ve sıkıntılar bütün aileyi epey bir zorlayacaktır. Evi satmaya karar veren aile yıllarca yaşadığı evi satmanın acısını ve kızlarının düğününü bir türlü yapamadığına üzülmektedir. Ancak gülen yüzleri herkesin ayakta kalmasına yeterlidir. Onların gücü gülen gözleridir.

Kızlarının kararlarını takmadan onlara iyi bir koca adayı arayan bir baba ile kocasına oldukça saygılı olan bir kadının aile hayatını konu alan Gülen Gözler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kibar Feyzo izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Gülen Gözler 1977 Sansürsüz izle Yerli Küfürsüz Eski Komedi Filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.