Kafalar Karışık 2018 Sansürsüz izle – Atakan Özyurt Komedi Filmleri

02-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Kafalar Karışık 2018 Sansürsüz izle – Atakan Özyurt Komedi Filmleri
833 defa izlendi

Sosyal medya da çektikleri videolar ile ün kazanan ve Youtube kanalı ile patlama yaşayan kişileri baş rollerin de oynadığı Kafalar Karışık sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kafalar Karışık izle adlı film sinemalar da 4.363.864 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kafalar Karışık 2018 komedi filmi izle

 

Kafalar Karışık tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Atakan adındaki bir delikanlı çok sevdiği kız arkadaşı ile birlikte hayatını yaşamaktadır. Kız arkadaşının ve dedesinin oldukça zengin olması her ne kadar delikanlının kızın yanında eziliyor gibi hissetmesine neden olsa da bu durumu erkek arkadaşına asla yanlış lanse ettirmeyen kız, delikanlının devamlı gururunu okşayan sözleri ile yanında daha rahat olmasını sağlar. Artık kız arkadaşı ile birlikte evlilik hayallerini gerçekleştirmek isteyen Atakan kızın dedesi ile tanışmaya karar verir. Kız arkadaşı ile birlikte kızın dedesinin evine giden Atakan burada aldığı tepki sonrasın da çok üzülür. Dedesinin delikanlının durumunu sorması ve maddi durumlarının iyi olmadığını öğrendikten sonraki tavrı Atakan’ın gözlerinin dolmasına neden olur. Kız arkadaşı ile birlikte evden çıkan ve arkadaşının gelmemesini söyleyen Atakan, o sinirle hemen en yakın arkadaşlarının yanına gider. Bu durumdan arkadaşlarına bahseden Atakan sonunda arkadaşlarının bir tanesinin söylediği fikir oldukça hoşuna gider. Uzun zamandır kız arkadaşının kayıp babasını bulmak için çaba sarf eden kızın dedesi bir türlü adama ulaşamaz. En sonunda arkadaşları ile birlikte kız arkadaşının yıllardır kayıp olan babasını bularak kız arkadaşının dedesinin gözüne girmeyi kafasına koyar. Bu uğurda en yakın iki arkadaşını da yanına alacak olan Atakan kız arkadaşının babasını bulmak için birbirinden maceralı olayları çıktıkları yolculukta yaşayacaklardır. Fakat kız arkadaşının babasını bulduktan sonra adamın yüzünden başlarına gelecek komik olaylar delikanlıların hepsini çileden çıkaracaktır. Kızına ve dedesine oranla oldukça hareketli olan bu adamın peşine taktığı mafya bu dörtlüyü yakaladıktan sonra delikanlıları hiç beklemedikleri biri kurtaracaktır.

 

Son zamanlarda sosyal medya fenomenleri tarafından yapılan filmler arasına katılan Kafalar Karışık full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Troller adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Kafalar Karışık 2018 Sansürsüz izle – Atakan Özyurt Komedi Filmleri "
  1. Bedirhan 17 Ekim 2018, 08:51 -

    Güzel bir film olmuş tavsiye ederim

  2. Bedirhan 17 Ekim 2018, 08:54 -

    Bence çok güzel bir film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.