Mucize 2 2018 Yılı Tek Parça izle – Yönetme Mahsun Kırmızıgül Filmleri

07-08-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Mucize 2 2018 Yılı Tek Parça izle – Yönetme Mahsun Kırmızıgül Filmleri
6.387 defa izlendi

2015 yılında Mahsun Kırmızıgül tarafından yapılan ve ülke de son derece sevilen Mucize adlı filmin 2. devam serisi olan Mucize 2 sansürsüz izle adlı film sinemalar da 6.237.257 kişi tarafından izlenerek tüm rekorları alt üst etmiştir. Yapımcıların açıklamalarına göre film 3.000.000 TL bütçe ile hazırlanmıştır.

 

Mucize 2 full hd 2018 izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, engelli bir adamın hayat hikayesinden bahseden bu film izleyicileri şaşkına çevirir. Her türlü zorluğa karşı hayatını engelli olduğu halde iyi hissedip engelli değilmiş gibi yaşamaya çalışır. Önüne bir çok engel çıkmasına rağmen hiçbir zaman keyfini kaçırmadan mutlu olabilmenin yollarını arar. Bu adam sürekli olarak insanlar tarafından hep dışlanmış birisidir. Sürekli insanların kötü ve acı dolu bakışları içinde kalır. Adam engelli olmasına rağmen sürekli hayatını geliştirebilmek için çok fazla çalışır. Adam kimseyi umursamadan okuma yazma öğrenebilmek için bir okula yazılır ve öğretmenin hassas davranışları sayesinde kendini dışlanmış acınası bir durumda hissetmeden elinden geldiğince bu durumda her şeyi yapar. Adama birisi kızını vermek ister ilk başta kızı razı olmasa da en sonunda evlenirler. Kız adama evlendiği zamandan itibaren sürekli hiç sıkılmadan sesini çıkarmadan bakar. Adamın birbirine karışan saçını, sakalını düzeltir. Adam zaman için de okuma yazmayı öğrenir. Kız ve adamın evliliğiyle çok fazla dalga geçerler. Köyde yaşadıkları için herkes durumu bilir ve kızın sürekli dalga geçerek moralini bozup bu durum üstünden gülüp eğlenirler. Aradan çok uzun bir zaman geçmiştir. Adam engellerine rağmen okuma yazmayı tamamen öğrenmiştir. Kızla adamın ilişkisiyle o kadar fazla dalga geçildiği için en sonunda kızla adam köyden taşınmak zorunda kalır.Büyük şehre gidip kendilerine tekrardan bir hayat kurmaya çalışırlar. Adam bu süre içerisin de yavaş yavaş iyileşmeye başlamıştır. Adam okul okuyup öğretmen olma kararı vermiştir ve verdiği kararı yerine getirmiştir. İyileşirken okulunu okumuştur ve tamamen iyileştiğin de okulu da bitirip öğretmen olmuştur. Adamın atama zamanı geldiğinde atama sonucu kendi doğduğu çocukluğunu geçirdiği köye ataması çıktığını öğrenir. Atandığı için köye geri dönmek zorunda kalırlar. Adam çok değiştiği için köye döndüğü zaman köyde ki herkes merak içinde kim olduğunu öğrenmeye çalışırken yanında ki eşi sayesinde herkesin merakı gider ve şaşkınlık içinde sadece bakarlar. Adam zamanın da kendisine inancı olan kendisine güvenen her zaman iyi yaklaşan kendi hayatına dokunan öğretmeni gibi o da kendi yetiştireceği öğrencilerin hayatlarında çok iyi yönden etki bırakmak için çabalamaya karar vermiştir. Adam öğretmenliğini yapmaya başlamıştır. İlk öğrencilerine kavuştuğu için çok mutlu olan adam hepsiyle kaynaşmak için sabırsızlanıyordur. Herkes adamın eski halini bildiği için çocukları hakkında tereddüte düşüyordur. Çocuklar ailelerine adamın ne kadar iyi olduğunu anlattığını anlattıkları zaman aileleri şaşkına döner ve adam hakkında ki tüm düşünceleri değişir. Bu adamın hayatını değiştiren karısı ve öğretmenine çok büyük minnet duyuyordur. Artık bu adam birilerinin hayatını kurtarma peşindedir. Mucize 2 full hd izle adlı filmi izlerken tıpkı ilk filmde olduğu gibi göz yaşlarınıza asla ama asla engel olamayacaksınız.

 

İnsnaların merakla beklediği ve şimdiden sinema salonlarında yer ayırmaya çalıştıkları Mucize 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisi olan Mucize 1 adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
7 yorum bulunmaktadır: " Mucize 2 2018 Yılı Tek Parça izle – Yönetme Mahsun Kırmızıgül Filmleri "
 1. EhliSnn19571464 18 Aralık 2018, 15:53 -

  Bu filmin çıkmasını sabırsızlııkla bekliyorum. Mucize 2 filmi bence rekor kıracak.

 2. Mendirek1899 18 Aralık 2018, 15:53 -

  Başarılı bir filmdan sonra Mucize 2 izle adlı ile yeniden gelmesi efsane olacak

 3. adursunoglu 20 Aralık 2018, 14:58 -

  Mucize 2 adındaki film 2019 yılında çıkacakmış arkadaşlar doğru mu ?

 4. MuhalifCimbom 25 Aralık 2018, 15:12 -

  Efsane filmin 2. serisi olan Mucize 2 sonunda sinemalara geliyor. İzlerken ağlayacaksınız.

 5. coskunmayr 7 Şubat 2019, 15:21 -

  Alın size mucize 2 filmi. Hepiniz rahatlıkla izleyin

 6. turkantarikan 7 Şubat 2019, 15:21 -

  Mucize 2 tek parça izle filmi ne zaman vizyona girecek

 7. LazDescartes 7 Şubat 2019, 15:21 -

  Bence artık yayınlansın. Aşırı derece de özledik mucize 2 full hd izle filmini

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.