Sporbet

Tuzdan Kaide 2018 Tek Parça izle – Sansürsüz Yerli Dram Filmleri

10-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Tuzdan Kaide 2018 Tek Parça izle – Sansürsüz Yerli Dram Filmleri
2.110 defa izlendi

Bir ablanın kardeşini bulmak için çıktığı yolculukta başına gelen dramatik olayların ele alındığı Tuzdan Kaide tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yerli bir drama filmi olan Tuzdan Kaide izle filmi sinemalar da 5.158.380 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Tuzdan Kaide 2018 izle

 

Filmin konusundan sizler için kısaca bahsedecek olursak, doğduğu gün annesini ve babasını kaybeden kadın devlet tarafından alınarak yurtlarda yetiştirilir. 18 yaşına geldikten sonra devlet tarafından bir işe sokulan bu kadın yurttan gönderilir. 30 yaşına kadar devletin kendisini yerleştirdiği yer de çalışan bu kadın ayaklarının üzerinde durduktan sonra insanlardan ve özellikle erkeklerden yediği kazıklardan sonra bir mağara bularak burada yaşamaya başlar. Amacı pislik ve lanet olarak nitelendirdiği insanlardan uzak olmaktır. Fakat eski erkek arkadaşı ile yaşadığı ilişki sonrasında hamile olduğunu anladığında hayatı baştan sona değişecektir. Aynı zamanda ölümsüz olduğunu öğrenen bu kadın, üst üste gelen şokları bir anda yaşayacaktır. Kendisi ile aynı dakika içerisinde doğmuş bir ikiz kız kardeşi olduğunu da öğrenen bu kadın, kardeşinin ölmek üzere olduğu haberini alınca hemen onu aramaya koyulur. Kız kardeşini bularak ölümsüz hayatından ona bir parça vermek isteyen bu kadın, ailesinden kendisine kalan dosyaları araştırarak bulur ve kız kardeşinin nerede olduğunu araştırmaya başlar. Kısa zaman da kız kardeşinin adresine ulaşan bu kadın, bu uğur doğrultusunda dünyanın bir ucuna gitmek zorunda kalacaktır. Çünkü devlet tarafından kız kardeşi Amerika’da bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Fakat kardeşine ulaşabilmesi için pasaporta ve Amerika’ya girmeye yetkisi olması gereken bu kadın tüm bu dosyaların hazırlanması sırasında yine insanların kazıklarına uğrayacak ve defalarca tacize uğrayacaktır. Fakat hayatında hiç görmediği kız kardeşini kurtarmak ve ona annelik ve babalık yapan ailenin acısını dindirmek için tüm bunları göze alacaktır. Başına gelen hiç bir olayı takmayacak olan bu acılı kadının hayatına Tuzdan Kaide sansürsüz izle adlı filmde tanıklık edeceksiniz. Burak Çevik tarafından yönetilen ve yazılan bu film Türk sinema tarihinin dramatik film yapısını baştan sona değiştirecektir.

 

30 yaşlarında olan bir kadının kardeşi için neleri göze aldığına tanıklık edeceğiniz Tuzdan Kaide full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Kuzular Kurtlara Karşı 2 adlı filmimizi de sitemize eklemiş bulunmaktayız. Herkese iyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Tuzdan Kaide 2018 Tek Parça izle – Sansürsüz Yerli Dram Filmleri "
  1. kemalbc 15 Mart 2019, 00:01 -

    Bana çok enteresan bir film olarak geliyor tuzdan kaide

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.